STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV7722IST
Hersteller:
Paket:
8-MiniSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MINISO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5485
$1.5485
10
$1.38225
$13.8225
25
$1.31214
$32.8035
100
$1.07768
$107.768
250
$1.00738
$251.845
500
$0.890264
$445.132
1000
$0.702838
$702.838
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 11V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 22 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.7mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |