STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV782IQ2T
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
HIGH BANDWIDTH (30MHZ) LOW OFFSE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
3000
$1.063478
$3190.434
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 20V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 30 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.3mA |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |