STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV851ILT
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.406
$1.406
10
$1.26065
$12.6065
25
$1.197
$29.925
100
$0.983155
$98.3155
250
$0.919068
$229.767
500
$0.812193
$406.0965
1000
$0.641212
$641.212
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 130µA |
| Current - Input Bias | 27 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 4 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | TSV851 |