STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV853IST
Hersteller:
Paket:
10-MiniSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MINISO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.3275
$2.3275
10
$2.09095
$20.9095
25
$1.97258
$49.3145
100
$1.68074
$168.074
250
$1.578178
$394.5445
500
$1.380901
$690.4505
1000
$1.14417
$1144.17
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 130µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 27 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MiniSO |
| Voltage - Input Offset | 4 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | TSV853 |