STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSV912HYDT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.1375
$2.1375
10
$1.9171
$19.171
25
$1.80842
$45.2105
100
$1.54071
$154.071
250
$1.44666
$361.665
500
$1.265818
$632.909
1000
$1.048828
$1048.828
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 820µA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Base Product Number | TSV912 |