STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSX3702IQ2T
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.577
$1.577
10
$1.40885
$14.0885
25
$1.33722
$33.4305
100
$1.098295
$109.8295
250
$1.026722
$256.6805
500
$0.907326
$453.663
1000
$0.71631
$716.31
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR, 89dB PSRR |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 10pA |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 8µA |
| Base Product Number | TSX3702 |