STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSX393IST
Hersteller:
Paket:
8-MiniSO
Charge:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 2 CMOS 8MINISO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.577
$1.577
10
$1.40695
$14.0695
25
$1.33532
$33.383
100
$1.09687
$109.687
250
$1.025354
$256.3385
500
$0.906148
$453.074
1000
$0.715369
$715.369
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 2.5µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 85dB CMRR |
| Output Type | Open-Drain |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 10pA |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 8µA |
| Base Product Number | TSX393 |