STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSX564IQ4T
Hersteller:
Paket:
16-QFN (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC CMOS 4 CIRCUIT 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.3465
$2.3465
10
$2.10805
$21.0805
25
$1.98892
$49.723
100
$1.694705
$169.4705
250
$1.59125
$397.8125
500
$1.392358
$696.179
1000
$1.153661
$1153.661
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 900 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 250µA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 16-UFQFN |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 92 mA |
| Base Product Number | TSX564 |