STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSZ122IDT
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZER-DRIFT 2CIRC 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.736
$2.736
10
$2.4586
$24.586
25
$2.32446
$58.1115
100
$2.014665
$201.4665
250
$1.911362
$477.8405
500
$1.715054
$857.527
1000
$1.44837
$1448.37
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.19V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 31µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 70 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | TSZ122 |