STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
TSZ182IQ2T
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.109
$2.109
10
$1.89525
$18.9525
25
$1.7879
$44.6975
100
$1.52323
$152.323
250
$1.430244
$357.561
500
$1.251454
$625.727
1000
$1.036925
$1036.925
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 4.7V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 700µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 29 mA |
| Base Product Number | TSZ182 |