TT-24M-24M-024
SAN-TRON
Produkt-Nr.:
TT-24M-24M-024
Hersteller:
SAN-TRON
Beschreibung:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 24'
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type VNA
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 2.4mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 288.0" (7.3m) 24.0'
Mfr SAN-TRON
1st Contact Gender Male
Style 2.4mm to 2.4mm
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 50 GHz