Zuhause / Oscillators / TTCTACJANF-50.000000
minImg
TTCTACJANF-50.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
TTCTACJANF-50.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TT
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz