Zuhause / Oscillators / TTETMLSAYF-10.000000
minImg
TTETMLSAYF-10.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
TTETMLSAYF-10.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CLPSW
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±100ppb
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TT-K
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz