TTM4060S-24VDC
Autonics
Produkt-Nr.:
TTM4060S-24VDC
Hersteller:
Autonics
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 60SEC 3A 240V
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style Plug In, 14 Pin
Delay Time 0.1 Sec ~ 60 Sec
Circuit 4PDT (4 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Series TTM
Function On-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Mfr Autonics
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Box
Contact Rating @ Voltage 3A @ 240VAC