Texas Instruments
Produkt-Nr.:
TUSB2136PM
Hersteller:
Paket:
64-LQFP (10x10)
Charge:
-
Beschreibung:
IC USB HUB I/O CONTROL 64-LQFP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 25mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Standards | USB 2.0 |
| Series | - |
| Function | Hub Controller |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tray |
| Protocol | USB |
| Interface | USB |
| Base Product Number | TUSB213 |