TVA130RSA-L
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
TVA130RSA-L
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
THYRISTOR 130V 100A DO214AC
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - Off State 130V
Series SiBar
Current - Peak Pulse (8/20µs) 100 A
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 30pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 173V