Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
TVA1512-E3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 50UF 250V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.9475
$20.9475
10
$19.89585
$198.9585
50
$16.75458
$837.729
100
$15.707395
$1570.7395
500
$13.927247
$6963.6235
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.875" Dia x 1.375" L (22.22mm x 34.93mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 50 µF |
| Package | Bulk |