Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
TVA1522
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$21.413
$21.413
10
$20.34615
$203.4615
50
$17.13382
$856.691
100
$16.06298
$1606.298
500
$14.242552
$7121.276
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" Dia x 1.875" L (25.40mm x 47.62mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |