Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
TVA1601
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 4UF 350V AXIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.3485
$5.3485
10
$4.8127
$48.127
50
$4.17126
$208.563
100
$3.636505
$363.6505
500
$2.994761
$1497.3805
1000
$2.79015
$2790.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Applications | Audio |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.375" Dia x 1.250" L (9.53mm x 31.75mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | TVA ATOM® |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 4 µF |
| Package | Bulk |