TVB065NSA-L
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
TVB065NSA-L
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
DO-214AA
Beschreibung:
THYRISTOR 65V 150A DO214AA
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA
Voltage - Off State 65V
Series SiBar
Current - Peak Pulse (8/20µs) 150 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 79pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 88V