TWAE757M075CBEZ0700
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TWAE757M075CBEZ0700
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT 750UF 20% 75V AXIAL
Auf Lager : 106
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Ratings -
Series TWA-E
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 750 µF