TWW5J47R
Ohmite
Produkt-Nr.:
TWW5J47R
Hersteller:
Ohmite
Paket:
Radial
Beschreibung:
RES 47 OHM 5% 5W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Resistance 47 Ohms
Series TWW
Power (Watts) 5W