Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
TX2-5V
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY TELECOM DPDT 2A 5VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.9475
$1.9475
10
$1.824
$18.24
25
$1.62108
$40.527
50
$1.53995
$76.9975
100
$1.45901
$145.901
250
$1.296864
$324.216
500
$1.21581
$607.905
1000
$1.134756
$1134.756
5000
$1.094229
$5471.145
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 220VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 28.1 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 178 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | Telecom |
| Coil Insulation | - |
| Series | TX |
| Operate Time | 4 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | TX2-5 |