TX2SS-24V-Z
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
TX2SS-24V-Z
Beschreibung:
RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC
Auf Lager : 1002
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 5.8 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 4.11 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC