TX63/38/25-3E27
Ferroxcube
Produkt-Nr.:
TX63/38/25-3E27
Hersteller:
Ferroxcube
Beschreibung:
FERRITE CORE TOROID 3E+27
Auf Lager : 16
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tolerance -
Material 3E27
Core Type Toroid
Product Status Active
Series -
Length -
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.984" (25.00mm)
Package Bulk
Width -
Finish Epoxy
Diameter 2.480" (63.00mm)