Floyd Bell Inc
Produkt-Nr.:
TXC-86-515-Q
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 33.02MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.3905
$11.3905
10
$10.23815
$102.3815
25
$9.3765
$234.4125
50
$8.49167
$424.5835
100
$7.439165
$743.9165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.180" (29.97mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.300" Dia (33.02mm) |
| Current - Supply | 10 ~ 50mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 5 ~ 15V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Turbo |
| Sound Pressure Level (SPL) | 103dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TXC-86 |