Floyd Bell Inc
Produkt-Nr.:
TXC-V86-515-W
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 35.81MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.1315
$12.1315
10
$10.9041
$109.041
25
$9.98678
$249.6695
50
$9.044
$452.2
100
$7.923095
$792.3095
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.250" (31.75mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Wire Leads |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.410" Dia (35.81mm) |
| Current - Supply | 10 ~ 50mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 5 ~ 15V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Turbo |
| Sound Pressure Level (SPL) | 103dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TXC-V86 |