Zuhause / Oscillators / TXEACDSANF-20.000000
minImg
TXEACDSANF-20.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
TXEACDSANF-20.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ SNWV
Auf Lager : 2799
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TX
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz