Floyd Bell Inc
Produkt-Nr.:
TXL7-96-930-S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 51.31MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$40.4035
$40.4035
10
$36.3147
$363.147
25
$33.26026
$831.5065
50
$30.12089
$1506.0445
100
$26.387485
$2638.7485
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.630" (41.40mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 2.020" Dia (51.31mm) |
| Current - Supply | 15 ~ 45mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 9 ~ 30V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Turbo |
| Sound Pressure Level (SPL) | 108dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Frequency | 1.8kHz |
| Operating Mode | Multiple Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TXL7-96 |