Linx Technologies Inc.
Produkt-Nr.:
TXM-315-LR
Hersteller:
Paket:
Module
Charge:
-
Beschreibung:
RF TX IC ASK/OOK 315MHZ 8SMD MOD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.642
$13.642
10
$12.2835
$122.835
25
$11.5995
$289.9875
100
$10.9155
$1091.55
250
$10.5735
$2643.375
500
$10.241076
$5120.538
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Current - Transmitting | 8.5mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE, Security |
| Data Interface | Serial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Power - Output | -4dBm ~ 4dBm |
| Antenna Connector | Castellation |
| Modulation or Protocol | ASK, OOK |
| Series | LR |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 8-SMD Module |
| Voltage - Supply | 2.1V ~ 3.6V |
| Data Rate (Max) | 10kbps |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Frequency | 315MHz |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TXM-315 |