TXS2SA-L2-24V
Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
TXS2SA-L2-24V
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
Auf Lager : 935
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 110VDC - Max
Contact Rating (Current) 1 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 6.3 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 3.84 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series TX-S
Operate Time 5 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 19.2 VDC