Panasonic Electric Works
Produkt-Nr.:
TXS2SA-L2-24V
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.2345
$5.2345
10
$4.9096
$49.096
25
$4.36392
$109.098
50
$4.14599
$207.2995
100
$3.92768
$392.768
250
$3.491288
$872.822
500
$3.273092
$1636.546
1000
$3.054877
$3054.877
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 110VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Termination Style | Gull Wing |
| Coil Current | 6.3 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 3.84 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TX-S |
| Operate Time | 5 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Coil Type | Latching, Dual Coil |
| Base Product Number | TXS2 |