Zuhause / Oscillators / TYJABCSANF-40.000000
minImg
TYJABCSANF-40.000000
Taitien
Produkt-Nr.:
TYJABCSANF-40.000000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 40.0000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TY
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz