Zuhause / Fixed Inductors / TYS252012L2R2M-10
minImg
TYS252012L2R2M-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
TYS252012L2R2M-10
Paket:
1008 (2520 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.15A 199MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.85A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 199mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series TYS252012L
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 69MHz