TYS5020150M-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
TYS5020150M-10
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 1.25A 165MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.35A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.25 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 165mOhm Max
Inductance 15 µH
Series TYS5020
Type -
Package / Case 2020 (5050 Metric)
Frequency - Self Resonant 20MHz