TST
Produkt-Nr.:
TZ1046A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
27.12/10/12/3.2X2.5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.684
$0.684
10
$0.57095
$5.7095
50
$0.51376
$25.688
100
$0.45676
$45.676
500
$0.433884
$216.942
1000
$0.36538
$365.38
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 12pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TST |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |