TST
Produkt-Nr.:
TZ2300A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
26/7/11.5/2.5X2.0
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2065
$1.2065
10
$1.1552
$11.552
50
$1.12841
$56.4205
100
$0.967195
$96.7195
500
$0.94031
$470.155
1000
$0.792547
$792.547
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 11.5pF |
| Frequency Tolerance | ±7ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TST |
| Frequency | 26 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |