TST
Produkt-Nr.:
TZ2746A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
40/7/11.5/3.2X2.5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1495
$1.1495
10
$1.01555
$10.1555
50
$0.94886
$47.443
100
$0.838565
$83.8565
500
$0.794466
$397.233
1000
$0.662055
$662.055
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 11.5pF |
| Frequency Tolerance | ±7ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 30 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TST |
| Frequency | 40 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |