TST
Produkt-Nr.:
TZ3158A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
32.768K/20/7/2.0X1.2
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.20555
$12.0555
50
$1.17705
$58.8525
100
$1.0089
$100.89
500
$0.980875
$490.4375
1000
$0.826738
$826.738
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 7pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.047" W (2.05mm x 1.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 90 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | TST |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |