Microchip Technology
Produkt-Nr.:
U479B-M
Hersteller:
Paket:
8-PDIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LAMP OUTAGE CNTRL 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Current - Output Source/Sink | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 4.5 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Type | Automotive, Lamp Failure |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 9V ~ 15V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Frequency | - |
| Dimming | No |
| Package | Tube |
| Base Product Number | U479B |