UAL25-0R3F8
Riedon
Produkt-Nr.:
UAL25-0R3F8
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES CHAS MNT 0.3 OHM 1% 25W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.575" (14.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 300 mOhms
Series UAL
Power (Watts) 25W