Riedon
Produkt-Nr.:
UAL5-10RF8
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 7.5W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.9235
$3.9235
10
$3.4998
$34.998
25
$3.28966
$82.2415
50
$3.00979
$150.4895
100
$2.589795
$258.9795
250
$2.239872
$559.968
500
$2.029865
$1014.9325
1000
$1.784888
$1784.888
5000
$1.721894
$8609.47
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | UAL |
| Power (Watts) | 7.5W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |