UAL50-150RF8
Riedon
Produkt-Nr.:
UAL50-150RF8
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES CHAS MNT 150 OHM 1% 50W
Auf Lager : 66
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 150 Ohms
Series UAL
Power (Watts) 50W