UB3C-0R2F8
Riedon
Produkt-Nr.:
UB3C-0R2F8
Beschreibung:
RES 0.2 OHM 1% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 mOhms
Series UB
Power (Watts) 3W