Texas Instruments
Produkt-Nr.:
UCC28911D
Hersteller:
Paket:
7-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.691
$1.691
10
$1.52095
$15.2095
25
$1.43488
$35.872
100
$1.22265
$122.265
250
$1.148056
$287.014
500
$1.004549
$502.2745
1000
$0.832342
$832.342
2500
$0.774934
$1937.335
5000
$0.746234
$3731.17
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | - |
| Power (Watts) | 12 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads |
| Frequency - Switching | 420Hz ~ 115kHz |
| Voltage - Start Up | 9.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6.5V ~ 30V |
| Base Product Number | UCC28911 |