Essentra Components
Produkt-Nr.:
UCG-6BK
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLAMP BUNDLE BLACK FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.794
$13.794
10
$12.2303
$122.303
25
$11.75986
$293.9965
50
$11.28923
$564.4615
100
$10.662135
$1066.2135
250
$9.72135
$2430.3375
500
$9.09416
$4547.08
1000
$8.341532
$8341.532
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.160" (4.06mm) |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Multiple Openings |
| Screw Size | #6 (M3.5) |
| Series | Richco |
| Type | Clamp, Bundle Separation |
| Panel Thickness | - |
| Length | 5.394" (137.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.570" (39.88mm) |
| Features | Thermoplastic Removable Inserts |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 2.600" (66.04mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.079" ~ 0.472" (2.00mm ~ 11.99mm) |
| Base Product Number | UCG-6 |