Nichicon
Produkt-Nr.:
UCS2W330MHD
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.976
$1.976
10
$1.59695
$15.9695
50
$1.39403
$69.7015
100
$1.219705
$121.9705
500
$0.929328
$464.664
1000
$0.813162
$813.162
2500
$0.78412
$1960.3
5000
$0.755079
$3775.395
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 490 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | UCS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 980 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |