UES1E331MHM1TO
Nichicon
Produkt-Nr.:
UES1E331MHM1TO
Beschreibung:
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Auf Lager : 189
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Bi-Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Audio
Height - Seated (Max) 1.043" (26.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Nichicon
Capacitance 330 µF