UKL1A220MDDANA
Nichicon
Produkt-Nr.:
UKL1A220MDDANA
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mfr Nichicon
Capacitance 22 µF