UT337M050HPNTA
Aillen
Produkt-Nr.:
UT337M050HPNTA
Beschreibung:
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 800
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mfr Aillen
Capacitance 330 µF