V100RA8X2749
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
V100RA8X2749
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 100V 1.2KA RADIAL BOX
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 110 V
Series RA
Energy 5J
Package / Case Radial, Box
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 60 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 81 V